Privatumo politika

Mes gerbiame kiekvieną klientą ir jo teisę į privatumą. Todėl garantuojame, jog duomenys ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija renkama ir tvarkoma tik tam, kad galėtumėme patvirtinti Jūsų užsakymą, išrašyti finansinius dokumentus bei laiku ir tinkamu adresu pristatyti prekes ar susisiekti su Jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų, pristatant naujienas, teikiant pasiūlymus ir pan. Būkite atidūs - registracijos formoje pateikite tikslius, nemelagingus savo duomenis, kitu atveju užsakymą anuliuosime.

Jūsų duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios juos apsaugo nuo neteisėto atskleidimo tretiesiems asmenims, sunaikinimo, pakeitimo ar kitų panašių neteisėtų veiksmų. Mes nesidalijame Jūsų asmenine informacija, išskyrus ta, kuri susijusi su įsigytomis prekėmis. Mes neteikiame Jūsų asmeninės informacijos jokioms trečiosioms šalims, išskyrus duomenis, kurie reikalingi Jūsų užsakytų prekių pristatymui nurodytu adresu. Jūsų mums pateiktą el. pašto adresą naudosime tiesioginės rinkodaros tikslais tik su Jūsų sutikimu. Sutikimą naujienlaiškiams gauti galėsite atšaukti bet kuriuo metu parašę mums svetainės kontaktuose nurodytu el. pašto adresu. Visa Jūsų asmeninė informacija tvarkoma remiantis galiojančiais LR įstatymais bei teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais nei išvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys LR įstatymai ar teisės aktai.

Naudodamiesi mūsų e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, Jūs sutinkate, jog asmens duomenys, kuriuos savo noru pateikėte registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šia privatumo politika ir naudojami užsakymo vykdymo tikslais.

Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką, prieš tai informuodami raštu. Visi šalių nesutarimai dėl šių taisyklių laikymosi bei vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai bus sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Duomenų saugumas garantuojamas.